Temaşehir Konya

Temaşehir Konya
Yenice Mh. Çeçenistan Cd. Altgeçit Yanı MERAM / KONYA
İnşaat Aşamasında 354.000₺ Başlayan Fiyatlarla - Dükkan, Konut, Ticaret
121 Minimum m² 260 Maksimum m² Tamamlanma Yılı 2019

Temaşehirle Herkesin Hayali Gerçek Oluyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO’nun Konya’nın en değerli bölgesi Meram’ın merkezinde inşa edeceği Temaşehir Konya, 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı ve meydan çevresinde tasarlanmış 42.Cadde adı verilen cadde, mağaza, dükkan ve restoranları, modern tasarımlı camisi, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunacak.

Ev sahipliği yaptığı dünyaca ünlü markalar ve prestijli Türk markaları ile Temaşehir Konya’da alışveriş keyfi de bir başka yaşanacak. Sadece Konya’nın değil Anadolu’nun en önemli merkezlerinden biri olacak bu meydanda, herkes gerçekleşen düşlerini doyasıya yaşayacak.

Konya’nın merkezi Meram, Evliya Çelebi’nin seyahatnamelerinde yaptığı her güzellemede adından bahsettiği benzersiz bir bölge yer almaktadır. Ankara, Antalya, Mersin ve Isparta gibi beş önemli ilin yoluna ev sahipliği yapan bu eşsiz güzellikteki ilçe Konya’nın adeta kalbi konumundadır.

Her geçen gün gelişen ve büyüyen Meram’da hayata geçecek olan Temaşehir Konya, yanıbaşında projelendirilen Konya Metrosuna ve Hızlı Trene (YHT) olan yakınlığı ile de herkesin kolayca ulaşabileceği mükemmel bir konumda yer almaktadır.

Proje Özellikleri

  • Konut Tipleri: 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
  • Özel Güvenlik: 7/24
  • Daire İçi Güvenlik: İnterkom Sistemi
  • Peyzaj: Dinlenme Alanları, Yapay Göl/Göller ve/veya Süs Havuz/Havuzları
  • Mutfak: Davlumbaz, Fırın, Ocak, Bulaşık Makinesi
  • Ebeveyn Banyosu: 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
  • Hamam: 5+1

Kat Planları

2+1 Daire Planı

3+1 Daire Planı

4+1 Daire Planı

5+1 Daire Planı

Proje Konumu
İletişim Formu
close slider
İletişim Formu


* Gerekli